SOHBETAK.COM AÇILDI

23.05.2020 Tarihi itibari ile Mobil Chat, Mobil Sohbet, Bedava Sohbet , Bedava Chat, Bedava Sohbet, 7/24 Chat, IRCD Chat, Canlı Sohbet, Görüntülü SMobilohbet gibi seçeneklerle karşınıza gelecek olan SohbetAk.CoM için Gerekli adımlarımızı atmış bulunmaktayız.

 

Sizlerde bizlerle beraber bu yolculukta bizlere birer yapı taşı olmak isterseniz bizlerle iletişime geçiniz. Bizlere yardımcı olmak isteyenlerin hiç vakit kaybetmeden irc.sohbatak.com adresine girerek #OperHelp kanalındaki yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirler.

Bizler Sizlere Gerçek Aile ortamı sunmak için çalışmaktayız bizlere yardımcı olmak istemez misiniz?

Eğer sorumuzun cevabı EVET  mIRC İndir Linkimize Tıklayarak. Güvenli ve Virüssüz mircimizi indirebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

DJ’lik Yapmak İstemezmisin

Sende Arkadaşlarına Şarkılar dinletmek isteklerini radyoda yayınlamak istemez misin? Eğer Cevabın evet ise sende bizimle eğlenmeye hazırsın demektir. Böyle isteklerinizi yerine getirebilmek için bizim alt yapımız hazır peki ya sen hazır mısın? O zaman durma ve harekete geç SohbetAk.Com Sohbet ve Canlı SOhbet Platformuna girerek #Radyo kanalımızdaki yetkili arkadaşlarla iletişime geç seni bekliyor olacagız bunu unutma.

Eğlence kanallarımızda oyun oynayabilir, Radyo kanalımızdan istekler yapabilirsin. En önemli olan ise Sende yeni arkadaşlıklar edinebilir. Hayatına yeni kişiler veya yeni arkadaşlıklar ekleyebilirsin. Unutma Bizler sana burada güvenli sohbeti sağlamak için buradayız.

Mobil Chat

Mobil iletişim araçları elbetteki artık hayatımızın her alanınında mevcut. İş için kullandıklarımızın ayni sıra artık insanlar sadece bilgisayarla yetinmemekte. Hal böyle olunca Tablet , Telefon ve benzeri mobil cihazlar artık ellerimizden düşmeyecek duruma geldi. Bizlerde sizlere daha rahat erişim sağlayabilmeniz için mobil iletişim ağlarımızı aktif ettik. Tablet ve Telefonlarınızdan SohbetAk.CoM adresine tıklayarak bizleri her an her saniye yanınızda taşıyabilirsiniz. Android ve İOS için Uygulama geliştirme aşamalarımız titizlikle devam etmektedir. Sizlere en kısa zamanda Android ve İos cihazlarınızda kullanabilmeniz için uygulamalarımızı tanıtmış olacagız.


1 yorum

Bir WordPress yorumcusu · 23 Mayıs 2020 23:03 tarihinde

Merhaba, bu bir yorumdur.
Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir