Mobil chat , mobil sohbet

Diğer sohbet sitelerinden faklı  olarak sizlere en kolay kullanımı sunarak hazırladığımız mobil chat sistemimiz olan SohbetAk.Com Mobil Chat ve Mobil Sohbet Platformumuzu kullanarak daha kolay sekilde yeni arkadaşlıklar kazanabilirsiniz.

 

SohbetAk mobil chat ve sohbet sistemi kasma ve donma olaylarını yaşatmadan sizlere bu hizmeti sunar. Sizlere sunduğumuz her sistemde olduğu gibi bu sistemlerimizden de sizlerin en kolay ve basit olarak yararlanması bizler için önemlidir.

Sohbet AK aynı zamanda bedava sohbet , cinsel sohbet, mobil sohbet, irc sohbet , mirc sohbet, mirc indirme gibi işlemleri yapabileceğiniz ve özellikle irc komutlarında kendinizi geliştireceğiniz bir sistem olma yolunda devam edecektir.

SohbetAk.Com Bedava Sohbet ortamı sunduğu gibi sizlere ilerinizde , ilçelerinizde belkide köylerinizde olan kişilerle tanışma imkanı sunar ve bunu sizlere en güvenli şekilde yapar.

Aradığınız Aşkı , Arkadaşı, her zaman en doğru ve sizlere en dürüst şekilde davranan ve her zaman her yerde yanınızda bulundurabileceğiniz ne yetkide olursanız olun yönetiminde eşitlik ve söz sahibi olduğunuz bir sistemdir SohbetAk.

Şu Düşünceye hiç bir zaman sahip olmadık. Biz En yüksek yetkiye sahibiz bizden aşağıdaki yetkililer hiç bir şeye sahip olamaz düşüncesinde değiliz ve kesinlikle kimseye seni ilgilendirmez bu konu deme yetkisinde değiliz ve buna eminiz . Bu durumun sürekli ve Her zaman böyle olacağını sizlere garanti ederiz.

Bizler Öncelikle Herkesin Kendi işini yapması ve Sunumumuzu ilgilendiren konularda Herkesin Fikrini Söylemesi Taraftarıyız her ne olursa olsun herkesin fikrine saygı duyuyoruz duymaya da devam edeceğiz.

Bizlere Yılların katmış olduğu tecrübe ve kesinlikle herkesin bir insan olduğu düşüncesi karşımızdaki Hak ve Adaletle davranmamızı söyler ve Bunu her zaman kulağımıza küpe yapmaya devam edeceğiz.

Sohbet Ak Yönetimi olarak Mobil Chat ve Mobil Sohbet Kullanıcılarımızın Dikkat etmesi gereken ve Genel Anlamda Bütün kullanıcılarımızın ve sorumluluk sahibi arkadaşlarımız nelere dikkat etmesi gerektiği ve IRCD sistemlerindeki komutlar , yapmanız ve yapmamanız gereken hususlar hakkında sizlere daha detaylı bilgilendirmeler yapacağız. Sizlerinde bizleri Saygı çerçevesinde takip etmenizi ve bizlere yardımcı olmak için yapıcı eleştiriler yapmanızı istiyoruz. Bizlerde sizlerin yaptığı eleştirilere dayanarak dan kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

SohbetAK Yönetimi

IRCD Yönetimi

 

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir